22.05.17
Ametikoht       Nimi          Telefon   E-post
Vallavanem  Timo Reinthal 53480755  timo.reinthal@maksavald.ee
Vallasekretär  Janika Scarlet Laagus 7337600
53068958
janika.laagus@maksavald.ee

Ehitus- ja keskkonnanõunik

Mariliis Toom

7337607, 53023878

ehitus@maksavald.ee

Sotsiaalnõunik Eve Kangur 7337606
5103465
eve@maksavald.ee
Lastekaitsespetsialist Triinu Limbak 58839722 lastekaitse@maksavald.ee
Majandusnõunik Kaido Kullamaa 7337608
53022922
kaido@maksavald.ee
Finantsnõunik Marlene Tammoja 7337604 marlene@maksavald.ee
Raamatupidaja registripidaja Pille Marmor 7337605 pille@maksavald.ee

Kultuuritöö spetsialist

 

Lehetoimetus- infoleht Meie Kodu

Ülle Seire

 

58552993

 

ylle@maksavald.ee

toimetus@maksavald.ee

Maakorraldaja

Andre Kaareste 7337603 andre@maksavald.ee

Arendusspetsialist

 

Mart Keerutaja 7337601
58552944

mart@maksavald.ee

Majandustööline Are Kuus 5233791  
Hooldustöötaja Erika Ratassepp 5232735  
Arvutispetsialist Henri Paves 7337601 it@maksavald.ee

 

Metsandusspetsialist Kim Järvpõld 5157853 kim.jarvpold@keskkonnaamet.ee

Vastuvõtt Keskkonnaameti Tartu kontoris, Aleksandri 14 kabinetis 212, iga kuu I ja III esmaspäeval, ajavahemikus 10.00-14.00.

 

Toimetaja: ÜLLE SEIRE