26.07.16
Nimi Ametikoht Valimisliit / Erakond Telefon E-post
Mati Möller Volikogu esimees VL Ühtne Mäksa 56651125 mati@pritsumees.ee
Anu Kontro Volikogu aseesimees VL Ühtne Mäksa 53337461 anukontro@gmail.com
Mariliis Timmermann Volikogu liige VL Ühtne Mäksa 5036869 mariliis.timmermann@gmail.com
Aivo Piirsoo Volikogu liige VL Meie ja Mäksa 5286934 aivo.piirsoo@gmail.com
Marje Võõbus Volikogu liige VL Ühtne Mäksa 5247592 marje.voobus@gmail.com
Sirje Jõgiaas Volikogu liige Keskerakond 5107838 sirje.jogiaas@mail.ee
Jaan Kiisler Volikogu liige VL Ühtne Mäksa 5086198 jaan.kiisler@gmail.com
Toivo Mardisalu Volikogu liige VL Meie ja Mäksa 55627157 toivomardisalu@gmail.com
Aila Orrin Volikogu liige VL Ühtne Mäksa 56457117 ailaorrin@gmail.com
Aivar Jõgar Volikogu liige VL Ühtne Mäksa 5224169 aivarjogar@gmail.com
Vaike Lillemäe Volikogu liige VL Meie ja Mäksa   vaike.lillemae@gmail.com

 

Toimetaja: MART KEERUTAJA